Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Sens życia na ziemi - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ROZMOWY NIEKONTROLOWANE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Dział: Na każdy temat (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Wątek: Sens życia na ziemi (/showthread.php?tid=14912)



Sens życia na ziemi - Fanar2 - 28.02.2022

Dla mnie jest to problem i to PROBLEM ! bo ja nie żyję tu teraz by sobie domki budować lub by płakać nad resztą gdy im te ich domki ktoś niszczy ! Ja żyję tu bo jest to kara za dwa życia przed tym i życie przed tym ! Dwa życia temu mnie świat ducha nazwał - dał mi imię (fajne w zasadzie ale parszywe przez wzgląd na czyn który zrobiłem nosząc je ! Sad a w życiu przed tym życiem Jam dowalił do pieca w USA Smile na swoją niekorzyść ! Cóż mam ponoć oddać za tamto tylko jednemu człowiekowi ale on teraz jest nią (ale to nie problem) - ona żyje teraz w Turcji (i to jest problem !). Nie wiem chyba mi już wali ale coś mi mówi, że tu na Ziemi teraz dostanę radę która wpłynie na moje Ja ! Bo nigdy jeszcze nie zaliczyłem życia bezsensu ! Oczywiście inni na około Mnie mogą pomyśleć iż jestem wariatem (ale ja już byłem w takich wcieleniach i planetach gdzie mnie uważano i za tamto obdzierano ze skóry że jakoś to zniosę - tego wariata Smile Jeszcze dodam od serca że Was ludzie tu na około Was otacza mrzonka i nieprawda oraz że tu niestety (dla tych wszystkich duchów wcielonych którzy są spoko) CIEMNOŚĆ ! Tu niestety taka jest Władza ! Wasza Władza i Wasze wzniosłe ideały się rozbijają w pył w oparciu o real - O CIEMNOŚĆ ! Oczywiście są tu idealiści - i chwała im za to że tu są ! ale real jest nie specjalny...a religie - cóż....wierzyć można (WASZA WIARA WASZA SPRAWA ! ).


RE: Sens życia na ziemi - mirmilek - 28.02.2022

bez znaczenia czy ktoś wierzy w reinkarnację czy w płaską ziemię czy też nie...oddać coś komuś a ona żyje w Turcji

byłeś na tylu planetach a nie dotrzesz do Turcji ?
nie ma już rezerwacji lotów ? pociągni nie kursują , autokarów nie ma....a ostatecznie skoro tyle planet i kontynentów przemierzyłeś a chodzi tylko o 1 dną osobę i Turcję

cóż gdyby to był jedyny cel mój w życiu pewnie bym sprzedał co mam, kupił n OLX trochę żarcia MRE i wygodne buty, wsadził do plecaka i poszedł

bo wiesz, jeśli już odkryłes matrix..a twoim problemem jest to że nadal nie umiesz się przemieszczać w nim...to Neo nie zostaniesz Smile


RE: Sens życia na ziemi - Fanar2 - 02.03.2022

(28.02.2022, 22:56)mirmilek napisał(a): bez znaczenia czy ktoś wierzy w reinkarnację czy w płaską ziemię czy też nie...oddać coś komuś a ona żyje w Turcji

byłeś na tylu planetach a nie dotrzesz do Turcji ?
nie ma już rezerwacji lotów ? pociągni nie kursują , autokarów nie ma....a ostatecznie skoro tyle planet i kontynentów przemierzyłeś a chodzi tylko o 1 dną osobę i Turcję

cóż gdyby to był jedyny cel mój w życiu pewnie bym sprzedał co mam, kupił n OLX trochę żarcia MRE i wygodne buty, wsadził do plecaka i poszedł

bo wiesz, jeśli już odkryłes matrix..a twoim problemem jest to że nadal nie umiesz się przemieszczać w nim...to Neo nie zostaniesz Smile
Byłem na Oriona księżycu jako niewolnik Oriona na planie wcieleń jako barbarzyńca - naprawdę tak trudno to na Ziemi zrozumieć ?! Ziemia obecnie to Trzoda Chlewna według Tych co Wami władają ! A czemu tak jest ? i czemu tak nie jest ? - no to przeskocz człowieku Covida - 19 ! Powiedz swojemu Premierowi o swojej konstytucji która ci coś tam gwarantuje / powiedz to Papieżowi i co osiągniesz ?! Smile Weźmiesz preparat Rockefellera i zaatakujesz Mnie ! Smile zgadłem ?