Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
dziwne zachowanie wahadełka - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ENERGETYKA (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Dział: Energia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=82)
+---- Dział: Radiestezja i różdżkarstwo (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+---- Wątek: dziwne zachowanie wahadełka (/showthread.php?tid=14719)

Strony: 1 2


dziwne zachowanie wahadełka - mirmilek - 12.12.2021

w domu w którym obecnie przebywam dostaję bardzo dziwne odczyty.
Wahadełko ciągnie w różnych kierunkach w różnych częściach domu. Nic tam nie szukam po prostu tak jest. Dzieje się to w całym domu i ciągnie w różne miejsca...jest to bardzo intensywne, naprawdę baaaardzo 

Wahadełko, a nawet dwa różne czyściłem co niczego nie zmieniło. Nadal odpowiada mi na pytania, zazwyczaj trafnie tak 3/4 czasami mniej bo 2/3 

 Dodam ze pracuję w opiece nad osobami starszymi a ten dom jest dla mnie nowy i z energii negatywnej dopiero go czyszczę paląc świece i białą szałwią, ale jest coś jeszcze co może być istotne. Nie zaobserwowałem tego od początku gdy tu przyjechałem. Próbowałem natomiast czyścić to mieszkanie z energii negatywnej...i słabo poszło. wyczyściłem 10% i dostałem lekki wpiernicz, zaczęło mnie boleć ciało. 
Odstąpiłem więc medytuję i jak wyżej palę sobie świeczki ( już jest więcej poczyszczone) ale to coś zaczęło się dziać ...lub dopiero zauważyłem po czyszczeniu domu wahadełkiem
Dodam jeśli to będzie komuś pomocne że jedno wahadełko to kryształ górski ( to główne) drugie to guzik, ale mam go ze sobą już około 2 miesiące a w tym domu jestem 2 tygodnie.
dzięki za wskazówki gdzie szukać tak dokładnego info a być może za jakąś inną podpowiedź

pozdrawiam i pogody ducha 
paweł


RE: dziwne zachowanie wahadełka - Gren - 12.12.2021

Magnesów pod podłogę nie zakopałeś przypadkiem  Big Grin Może masz ogrzewanie podłogowe  Tongue a może się do tego nie nadajesz. Ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenie, praktyka czyni mistrza  Wink


RE: dziwne zachowanie wahadełka - mirmilek - 12.12.2021

(12.12.2021, 16:30)Gren napisał(a): Magnesów pod podłogę nie zakopałeś przypadkiem  Big Grin Może masz ogrzewanie podłogowe  Tongue a może się do tego nie nadajesz. Ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenie, praktyka czyni mistrza  Wink
nie nie zakopałem Smile
...i wydaje mi się że się nadaję 
Do tej pory bardzo dobrze mi się pracowało z wahadełkiem


RE: dziwne zachowanie wahadełka - Gren - 12.12.2021

Cytat:.i wydaje mi się że się nadaję 


 no problem  Wink ja też nie  Tongue


RE: dziwne zachowanie wahadełka - Hera - 12.12.2021

Cytat:nie nie zakopałem [Obrazek: smile.png]
...i wydaje mi się że się nadaję 
Do tej pory bardzo dobrze mi się pracowało z wahadełkiem



 Czy  to są bloki w których jak wiadomo mnóstwo żelastwa. Ściany, może  tu jest problem.


RE: dziwne zachowanie wahadełka - mirmilek - 12.12.2021

(12.12.2021, 17:40)Nut napisał(a):
Cytat:nie nie zakopałem [Obrazek: smile.png]
...i wydaje mi się że się nadaję 
Do tej pory bardzo dobrze mi się pracowało z wahadełkiem



 Czy  to są bloki w których jak wiadomo mnóstwo żelastwa. Ściany, może  tu jest problem.
nie...to stary niemiecki dom gdzie opiekuję się starszym panem, mieszkam na pięterku a pod spotem mieszka inna rodzina, jest też piwnica jako osobna kondygnacja na ich rzeczy. jakieś 70 m2 

Dom jest dość dziwnie zbudowany nie wiem czy jest w nim stal i inne żelastwo, może tak być to Niemcy a dokładniej Szwabia...tu wszystko budowane jest jak schron, zwłaszcza stare budynki. 
Myślę ze to może być rozwiązanie problemu.
zapytam więc tak. czy jeśli od każdej ściany wahadełko mi odpycha to jest to kwestia solidnego zbrojenia ? tak by się zachowywało że je odpycha ?
bo tak właśnie się dzieje od każdej ściany ucieka

dodam że budownictwo oceniam po elektryce zwłaszcza na jakieś 30 lat po wojnie...czyli lata 70 około więc okres zimnowojenny


RE: dziwne zachowanie wahadełka - wuzetka - 12.12.2021

Nic innego nie potrafisz ? Wahadełko jest mało wiarygodnym narzędziem wróżebnym. Tylko nielicznym sprawdza się i tylko  w około 80/90 % max.


RE: dziwne zachowanie wahadełka - mirmilek - 13.12.2021

(12.12.2021, 20:52)wuzetka napisał(a): Nic innego nie potrafisz ? Wahadełko jest mało wiarygodnym narzędziem wróżebnym. Tylko nielicznym sprawdza się i tylko  w około 80/90 % max.
faktycznie nic innego nie potrafię, ciekawe że to mówisz być może na czasie, zobaczymy. 
Jednak nie o wróżby mi z wahadełkiem chodzi a o poprawę jakości życia swojego i innych. Tym nie mniej nie mam wile doświadczenia a w Polsce wynajmuję pokój w mieszkaniu gdzie nie ma takich problemów i panuje tam cisza wśród zieleni i choć jest to blok mały nie jest to wielka płyta, tak udało mi się wybrać choć nie jestem do końca pewien czy to ja wybrałem to mieszkanie, czy raczej ono wybrało mnie, gdyż jego mieszkańcy też są nieco odmienni , ja jedynie tam wszedłem prosto z marszu po dłuższej nieobecności, gdzie swoje sprzęty i kilka ciuchów miałem zeskładowane u przyjaciela.
wyszedłem z pociągu do środka by zobaczyć i zostałem. Nawet co dość dziwne właściciel mieszkania, też człowiek specyficzny przyjechał po mnie i odebrał mnie ze stacji by mii mieszkanie pokazać co też było sporym zaskoczeniem, a wynajmuję pokoje lub mieszkania (zależy czy mieszkam sam czy z kimś)  w sumie już ponad 10 lat i nigdzie nie zagrzałem miejsca dłużej niż 2 lata a zazwyczaj było to do roku czasu...tu owe magiczne 2 lata już minęły a ja się nadal nigdzie nie wybieram...kurde ciekawe że to opisałem


RE: dziwne zachowanie wahadełka - Gren - 15.12.2021

Cytat: nie o wróżby mi z wahadełkiem chodzi a o poprawę jakości życia swojego i innych


 To znaczy w jaki sposób.


RE: dziwne zachowanie wahadełka - Brigit - 23.01.2022

Interesujący temat i przemiły człowiek Big Grin

Cytat:Jednak nie o wróżby mi z wahadełkiem chodzi a o poprawę jakości życia swojego i innych.


Przyznam że też nie łapię w jaki sposób można poprawić życie wahadełkiem. Podziel się z nami czymś więcej. Ciekawy temat poruszyłeś Wink