Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Interpretacje snów (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Wątek: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie (/showthread.php?tid=14679)

Strony: 1 2


Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Yunugar - 27.11.2021

Sen 04.07.2021

Na rynku szukałem z jakąś dziewczyną szukałem kamienia. We śnie był on czarny i na przyszła mi na  myśl nazwa: gagat 
Niebo było szare. Był wczesny wieczór. Gdy raz znalazłem kamień, poszukiwania zaczynały się od nowa. Leżał  w innym miejscu.
Dwa razy znalazłem go na ziemi. Raz łatwo go zobaczyłem a drugim razem był  oblepiony czymś podobnym do kruszonki lub proszku o barwie brudno złotej.
(kojarzy się to z przemianą alchemiczną: pierwsza faza to węgiel -czarny kolor)
Pojawiały się postacie przypominające mnichów. Ich habit miał długie rękawy. Nie można było zobaczyć ich rąk i nóg.
Na twarzy mieli maskę Guya Fawkes'a i nałożony kaptur. Sprawiali wrażenie złowrogich obserwatorów (lub kogoś w rodzaju Archontów)
Kolejny etap pozornie nie powiązany z wcześniejszym:
Idę chodnikiem z koleżanką a pod sklepem stoi facet z pistoletem. Ręce wyciągnął przed siebie jakby do kogoś mierzył. Jest on okrążony przez policję. Za jego plecami siedzieli inni policjanci lub przechodzili przez murek (nie pamiętam dobrze).
Ta dziewczyna z którą szedłem powiedziała coś w żartach do policjantów. Przeszliśmy jeszcze kilka metrów i zacząłem uciekać od niej. Znikała za horyzontem.
Niewiadomo jak siedziałem na motocyklu i jechałem do domu. Czułem się dumny. Ludzie po bokach ulicy patrzyli na mnie jakby z podziwem, zdziwieniem.
Dojechałem a później obserwowałem jak ciężarówka bez naczepy zaparkowała przed bramą. Podjazd jest na wzniesieniu.
Tir stał przez chwilę po czym usłyszałem skrzypienie i pisk. Hamulec ręczny nie wytrzymał, był słabo zaciągnięty. Tir zjechał tyłem i uderzył w ogrodzenie placu naprzeciwko.
Na rynku, przystanek autobusowy posiada jedno piętro. Wychodzę na górę po schodach. Jest tam pomieszczenie z dużymi oknami i szklanymi drzwiami. Siedzę tam z dwoma chłopakami i jedną dziewczyną, oczywiście blondynką Smile
śmiejemy się i omawiamy jakieś sprawy.
wstałem z ławki a zza ściany wychodzi ta ubrana jak mnich sylwetka w masce. Stoi za szklanymi drzwiami i patrzy na mnie.
przestraszyłem się trochę.
drugie drzwi otwierają się a tam dwóch kolejnych mnichów. Dziewczyna zaczyna uciekać.
Mnisi wchodzą i mówią w moim kierunku: "brać go".
jeden z nich wskazuje na mnie swoim rękawem, który w środku jest pusty i czarny.
później łapią mnie za ręce i chcą gdzieś wynieść.

Koniec.

Co to oznacza? Uznaję sen za ostrzeżenie.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Elżbieta - 27.11.2021

Cytat:Sen 04.07.2021


Dzisiaj jest 27. 11. Już dawno powinien się wyjaśnić. 
 Nawiasem - za dużo się dzieje / działo w tym śnie  ; Wink Może był po prostu w efekcie wcześniej obejrzanego filmu, przeczytanej książki, której zaraz po przeczytaniu nie do końca zrozumiałeś. Może...


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Yunugar - 27.11.2021

Książkę zapewne czytałem ale o czymś zupełnie innym. Film również wykluczam, nie oglądałem wtedy żadnego. Nic podobnego nie widziałem. Sen mógł mieć elementy kiedyś dawniej obejrzanych obrazów a wszystko miało miejsce w odmienionej wersji miejscowości, w której mieszkam.
Pod poduszką leżal ametyst i on wspomaga marzenia senne.
Przynajmniej, kim są te istoty w masce i w habicie?


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Elżbieta - 27.11.2021

Cytat:Przynajmniej, kim są te istoty w masce i w habicie?


 Moim zdaniem symbolizują tajemnicę. Policja - prawo. Coś było/ jest ukryte przed Tobą. Nie wiem - napisałam - później pomyślę.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Elżbieta - 27.11.2021

(27.11.2021, 16:12)Yun napisał(a): Książkę zapewne czytałem ale o czymś zupełnie innym. Film również wykluczam, nie oglądałem wtedy żadnego. Nic podobnego nie widziałem. Sen mógł mieć elementy kiedyś dawniej obejrzanych obrazów a wszystko miało miejsce w odmienionej wersji miejscowości, w której mieszkam.
Pod poduszką leżal ametyst i on wspomaga marzenia senne.
Przynajmniej, kim są te istoty w masce i w habicie?

 Ja interpretuję sny po swojemu, według własnych doświadczeń oraz znajomości symboli. Dla mnie sny prawie zawsze sa nośnikiem przesłania, czasem proroczego/ Innego zdania są lekarze sceptycznie nastawieni do takiej interpretacji snów.

Możesz sobie poczytać... szkoda, że nie dokończone arty. na blogu pewnego lekarza. Nie wiem czy już psychiatry, czy jeszcze nie  Tongue
https://guslarskiewprawki.blogspot.com/2020/06/morfeusz-u-lekarza-medyczne-aspekty-snu.html

https://guslarskiewprawki.blogspot.com/2020/06/morfeusz-u-lekarza-medyczne-aspekty-snu_29.html


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Hera - 27.11.2021

Cytat:Na rynku szukałem z jakąś dziewczyną szukałem kamienia


 Kim była dla Ciebie ta dziewczyna. Kimś bliskim czy jedną z wielu koleżanek. Mogła mieć istotną rolę. Towarzyszyła Ci w Twojej przygodzie we śnie. Może to jej dotyczył sen. I ten kamień też się źle kojarzy.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Yunugar - 28.11.2021

(27.11.2021, 17:53)Nut napisał(a):
Cytat:Na rynku szukałem z jakąś dziewczyną szukałem kamienia


 Kim była dla Ciebie ta dziewczyna. Kimś bliskim czy jedną z wielu koleżanek. Mogła mieć istotną rolę. Towarzyszyła Ci w Twojej przygodzie we śnie. Może to jej dotyczył sen. I ten kamień też się źle kojarzy.
Tak, to była bliska koleżanka, mieliśmy pisemny  kontakt przez internet Więc możliwe, że część dotyczyła jej.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Elżbieta - 29.11.2021

Maska Guya Fawkesa - https://pl.wikipedia.org/wiki/Maska_Guya_Fawkesa

[Obrazek: 220px-Masque_de_Guy_Fawkes_arbor%C3%A9_par_V.svg.png]
Maska Guya Fawkesa – maska obrazująca Guya Fawkesa, angielskiego katolika i przywódcę spisku prochowego,

Cytat:Na rynku szukałem z jakąś dziewczyną szukałem kamienia.


Kamienie szlachetne są symbolem naszej jaźni. I tak ładne i kolorowe kamienie niosą pozytywne przesłanie. Natomiast niekształtne, brzydkie, matowe lub czarne nie najlepiej świadczą. Zwiastują niemiłe wydarzenia, które mogą się przytrafić śniącemu.
Kupowanie czegoś we śnie jest szukaniem czegoś, czego brakuje nam w naszym życiu. Kobiety w snach mężczyzn symbolizują pierwiastek żeński. Jasne włosy symbolizują zdrowie, dobre zdrowie  to pozytywny symbol. Tajemniczy mnisi, maski - coś ukrytego., policja - coś niezbyt zgodnego z prawem, coś nieuczciwego.


Cytat:Koniec.

Co to oznacza? Uznaję sen za ostrzeżenie


Być może. Mnie się jednak wydaje iż sen był jednak odzwierciedleniem Twoich przemyśleń, być może nieuświadomionych pragnień, potrzeb. Nie wiem. 
Po tak długim okresie jaki upłynął od owego snu, pewnie już sam wiesz o co mogło chodzić. 
Pytasz bo...pytasz... ot tak, może dla potwierdzenia własnej oceny snu..... 
 najwyraźniej czegoś pragnąłeś i raz to było zgodne z Twoimi potrzebami, wartościami, a raz nie bardzo.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Hera - 29.11.2021

Cytat:Tak, to była bliska koleżanka, mieliśmy pisemny  kontakt przez internet Więc możliwe, że część dotyczyła jej.


 Z całą pewnością sen ma pośredni związek z tą dziewczyną i jakimś ciężarem psychicznym, który Cię dręczy, a Ty go wypierasz.


RE: Kamień, złowrodzy obserwatorzy, zebranie - Elżbieta - 30.11.2021

Cytat:Z całą pewnością sen ma pośredni związek z tą dziewczyną i jakimś ciężarem psychicznym, który Cię dręczy, a Ty go wypierasz.


 To też. Uważam, że sen poprzedzał zmiany w Twoim życiu, przemiany osobowości. Mogłeś mieć wątpliwości związane z wyborem drogi którą idziesz, pracy, czegokolwiek. Twoja podświadomość analizowała co może być pozytywne, a czego nie uda się osiągnąć. Chociaż skok przez mur świadczy pozytywnie. Poradzisz sobie. Jednak cokolwiek by to miało być, nic nie będzie jednoznacznie dobre czy do końca złe. Czyli nic nowego, takie jest życie. Nie wszystkim dogodzisz i sam nie zawsze będziesz do końca zadowolony z takiego czy innego wyboru. Zawsze jest jakieś ale.

 Trudno opisywać stary sen bez Twojego udziału. Pod moim opisem nie pojawiła się Twoja ocen. I nie ważne  czy dobra czy zła.