Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Interpretacje snów (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Wątek: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością (/showthread.php?tid=14504)



Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Khaliperius - 11.08.2021

Śniło mi się dziś, że rodzina adoptowała chłopca z umysłową ociężałością. Mieszkaliśmy w jakiejś kamienicy (?), była noc Halloween, a do mnie podeszła moja dziewczyna (o takich tylko śnię) - piękna, mój ideał, długie blond włosy, była ubrana  mrocznie. A pokój w nowym domu wyglądał jak w starym; te same meble i układ. Potem jakaś zamiana i przeprowadzka z różnych pięter ...

Dziwny sen. Trudno mi znaleźć w sieci interpretację adopcji dziecka niepełnosprawnego. Nie wiem co to może oznaczać? 


RE: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Elżbieta - 11.08.2021

Cytat:Potem jakaś zamiana i przeprowadzka z różnych pięter ...


Wchodziliście na schody, czy znosiliście meble, czy co tam Ci się śniło .... w dół . To była przeprowadzka do nowego domu, w sensie nowe, ładne mieszkanie, czy odwrotnie - do jakiegoś starego. 
Dziewczyna też ma swoją symbolikę - znasz ją w realu, czy to dziewczyna z marzeń.


RE: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Elżbieta - 11.08.2021

Dzieci w snach zwiastują kłopoty. Dom i pokoje symbolizują nas i nasze wnętrze. Jasne włosy są pozytywnym zwiastunem. Ogólnie, w ogromnym skrócie - zmiana poglądów a być może poznanie kogoś nowego. Właśnie dziewczyny, która z wyglądu może się Tobie podobać, jednak po bliższym poznaniu jej możesz czuć rozczarowanie.  Stawiam na zmianę poglądów odnośnie Twoich pewnych wzorców idealnych kobiet - konkretnej kobiety - może okazać się wizualnie ideałem, a po bliższym poznaniu możesz uznać ją za w sumie pustą, szarą myszką.


RE: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Khaliperius - 11.08.2021

Z dziećmi bywa różne. Głównie niemowlęta symbolizują choroby - są pewną oznaką kłopotu i bezradności. Tutaj we śnie chłopiec miał tak może 10 lat. Ale ewidentnie miał jakąś umysłową ociężałość. Do końca nie wiem co to może oznaczać?

Przeprowadzka jakby na dwóch różnych piętrach. Jakaś zamiana mieszkań (?). Nie pamiętam, kto poszedł w górę, a kto w dół.


RE: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Elżbieta - 12.08.2021

Powiem Ci tak - interpretowanie snów to los na loterii. Nie wiadomo czy sen był w wyniku wcześniejszych wydarzeń, czasem po lekturze, po filmie, po rozmowach z ludźmi, śnią się nam różne sny - mózg analizuje i segreguje Twoje myśli. Niektórzy mają wręcz sny prorocze. Nie wiem do których można zaliczyć Twój sen. Niżej przypominam link do opisów symboli sennych i nie są to opisy z tandetnych senników. Ty możesz utożsamiać się z inną symboliką;

https://www.forumezo.pl/Forum-Sennik-forumezo-pl

Dla przykładu' Oprócz kota mamy też suczkę Figę, pinczera średniego. To tej pory Figa była pełna temperamentu. Latała po parku niczym pershing. Od kilkunastu dni była osowiała. Skończyło się wściekanie  po parku, stała się bardzo wybredna w jedzeniu. Weterynarz   stwierdził ciążę urojoną. Już po wizycie u weta  miałam okropny sen. Śniła mi się Figa w ogromną raną na szyi, Sen z figą powtarzał się. No i teraz nie wiem, czy mój sen - mózg segregował moje myśli, mój strach o Figę, czy może wet się nie poznał. Tym bardziej, że ja miewam sny, które poprzez symbolikę mi bliską i sprawdzoną uprzedzają mnie przed tym co ma się wydarzyć. Czas pokaże. Także sam widzisz jak trudna jest interpretacja snów. 
Sam musisz przeanalizować swój sen, ponieważ ja zinterpretowałam go pobieżnie i według mi bliskiej symboliki.

Cytat:Tutaj we śnie chłopiec miał tak może 10 lat. 

 Toż to dla Ciebie jeszcze dziecko. Wnoszenie i wynoszenie mebli do pokoju, który przypominał stary - według mnie świadczy o pewnym zagubieniu, o zmianie poglądów i powracanie do starych. Taka huśtawka emocjonalna, niemożność dokonania wyboru. Może stąd dziecko z problemami psychicznymi. Włosy są symbolem zdrowia, życia. Jasne to pozytywny symbol. Pytałam o schody ponieważ wchodzenie  zwiastuje problemy do pokonania. Schodzenie odwrotnie - zbliżający się koniec problemów. No ale to są moje "kody". Ty możesz mieć inne.


RE: Sen o adopcji chłopca z umysłową ociężałością - Khaliperius - 12.08.2021

(12.08.2021, 01:46)Elzbieta napisał(a): Wnoszenie i wynoszenie mebli do pokoju, który przypominał stary - według mnie świadczy o pewnym zagubieniu, o zmianie poglądów i powracanie do starych. Taka huśtawka emocjonalna, niemożność dokonania wyboru. Może stąd dziecko z problemami psychicznymi.
A to by się zgadzało! Faktycznie ostatnio lawiruję pomiędzy powrotem do marzeń z czasów kiedy miałem 15 lat, a swoim życiowo-intelektualnym dorobkiem lat późniejszych. Niby odciąłem się w pełni od swojego zatopienia świadomości w Słowiańszczyźnie na rzecz połączenia z całym światem, a coś sprawiło, że znowu powróciłem do zainteresowań kultem Rogatego boga i jego satanicznych postaci. Ale jakoś nie mogę w pełni odejść od tego w czym świeżo się zatraciłem.

Chłopiec z ociężałością umysłową może być takim samym symbolem jak infantylne dziecko - też wymaga solidnej opieki i symbolizuje bezradność. Jakby choroba (???). Ale może faktycznie chodziło o coś innego. 

Sen raczej odzwierciedlał codzienność i nie był proroczy.