Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
tzw. opętanie demoniczne - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Demonologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=197)
+--- Wątek: tzw. opętanie demoniczne (/showthread.php?tid=14445)

Strony: 1 2


tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 27.05.2021

co to jest ? czy w ogóle ktoś w to wierzy a jeśli tak to w co wierzy ? w co jesteśmy wstanie w sposób racjonalny uwierzyć a co już jest dla nas brednią / chorobą psychiczną ? Czemu tak uznajemy sami ? i co stanowi w naszym umyśle tą granicę realności względem nieprawdy czy choroby umysłu ?

Mój kuzyn kompletnie niewierzący zostawił mnie w miejscu z którego Ja zwiać nie mogłem. Ja nie wiem czemu tak zrobił ale tak zrobił gdy się spotkał z czymś co samo będąc w nie materii było fizyczne jednocześnie i ta fizyczność go (mego kuzyna zlała tam ! Smile On / niewierzący odczuł ból w miejscu w które nie wierzył ! i zwiał ! Nie rozumie tego - on był ateistą !


RE: tzw. opętanie demoniczne - Hera - 28.05.2021

Cytat:Mój kuzyn kompletnie niewierzący zostawił mnie w miejscu z którego Ja zwiać nie mogłem. Ja nie wiem czemu tak zrobił ale tak zrobił gdy się spotkał z czymś co samo będąc w nie materii było fizyczne jednocześnie i ta fizyczność go (mego kuzyna zlała tam ! [Obrazek: smile.png] On / niewierzący odczuł ból w miejscu w które nie wierzył ! i zwiał ! Nie rozumie tego - on był ateistą !



 Co to za miejsce i co kuzyna tak wystraszyło , jaki ból. Cieszy, że piszesz, jednak piszesz jakimś mało zrozumiałym tekstem. Nie wiadomo o co i kogo chodzi. A szkoda. Można by było odnieść się do tego, ale nie bardzo wiadomo do czego i dlaczego. Confused


RE: tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 28.05.2021

(28.05.2021, 11:49)Nut napisał(a): Co to za miejsce i co kuzyna tak wystraszyło , jaki ból. Cieszy, że piszesz, jednak piszesz jakimś mało zrozumiałym tekstem. Nie wiadomo o co i kogo chodzi. A szkoda. Można by było odnieść się do tego, ale nie bardzo wiadomo do czego i dlaczego. Confused
To moje lokum / moje mieszkanie. Nie mogłem jak on tak po prostu uciec ze swojego mieszkania mówiąc, że to czego nie rozumie i czego się boję zostawiam za sobą w swoim lokum bo to moje lokum a my z kuzynem mieliśmy układ że owszem sobie wszystko posprawdzamy ale zrobimy to u mnie i ja uważałem że on mi pomoże w razie czego a on mnie zostawił tam sam ! A co to za ból ? Kuzyn u mnie po prostu (negując wszystko co mu mówiłem) nagle odczuł coś jakby atak na swoje plecy w biały dzień. Bardzo się wtedy zdenerwował bo zawsze był racjonalny i widział, że to co odebrał nie miało sensu bo ja byłem przed nim a nie za a na plecach miał szramę a plecy jego miały za nim ścianę. Kuzyn po prostu uciekł a ja zostałem z tym co tam było SAM !


RE: tzw. opętanie demoniczne - Elżbieta - 28.05.2021

Pierwszy raz słyszę aby jakieś nieznane nam moce, złe czy nawet dobre, wpływały  na nas fizycznie  i  to na dwie osoby jednocześnie.... coś mi tu nie pasuje.


RE: tzw. opętanie demoniczne - Gren - 03.09.2021

(27.05.2021, 14:42)123VvJamJest napisał(a): co to jest ? czy w ogóle ktoś w to wierzy a jeśli tak to w co wierzy ? w co jesteśmy wstanie w sposób racjonalny uwierzyć a co już jest dla nas brednią / chorobą psychiczną ? Czemu tak uznajemy sami ? i co stanowi w naszym umyśle tą granicę realności względem nieprawdy czy choroby umysłu ?

Mój kuzyn kompletnie niewierzący zostawił mnie w miejscu z którego Ja zwiać nie mogłem. Ja nie wiem czemu tak zrobił ale tak zrobił gdy się spotkał z czymś co samo będąc w nie materii było fizyczne jednocześnie i ta fizyczność go (mego kuzyna zlała tam ! Smile On / niewierzący odczuł ból w miejscu w które nie wierzył ! i zwiał ! Nie rozumie tego - on był ateistą !
 Skutki picia wódki Big Grin  Z drugiej strony takie sytuacje są prawdopodobne wtedy, kiedy nieprzygotowani bawią się w magię.


RE: tzw. opętanie demoniczne - Izka - 03.09.2021

Dzieci teraz ćpają potem bawią  się  w magię. Rezultaty takie jak czytamy, opłakane.


RE: tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 06.09.2021

(28.05.2021, 11:49)Nut napisał(a):
Cytat:Mój kuzyn kompletnie niewierzący zostawił mnie w miejscu z którego Ja zwiać nie mogłem. Ja nie wiem czemu tak zrobił ale tak zrobił gdy się spotkał z czymś co samo będąc w nie materii było fizyczne jednocześnie i ta fizyczność go (mego kuzyna zlała tam ! [Obrazek: smile.png] On / niewierzący odczuł ból w miejscu w które nie wierzył ! i zwiał ! Nie rozumie tego - on był ateistą !



 Co to za miejsce i co kuzyna tak wystraszyło , jaki ból. Cieszy, że piszesz, jednak piszesz jakimś mało zrozumiałym tekstem. Nie wiadomo o co i kogo chodzi. A szkoda. Można by było odnieść się do tego, ale nie bardzo wiadomo do czego i dlaczego. Confused
To moja obecna sypialnia - kuzyn mój do tej pory mnie obchodzi łukiem a Ja też czasu ani nerwów już nie mam by to rozkminiać ! Po prostu było minęło ! Sam wywaliłem "uzurpatora" z ducha z Mego miejsca obecnej egzystencji - poszedłem na noże ! Cóż kuzynka Ma / Czarownica wedle Mnie cały czas mówi, żem nie domknął Drzwi ! Ale cóż "domknięcie" ich wiąże się z niebezpiecznym rytuałem - i cóż NIE ! NIE POZWOLĘ NA TO ! Za duże dla Mnie i rodziny Mej ryzyko w tle !!! Kuzynka sama otworzyła u siebie takie drzwi i NIE POTRAFI ICH ZAMKNĄĆ !!! Smile


RE: tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 06.09.2021

(28.05.2021, 12:42)Elzbieta napisał(a): Pierwszy raz słyszę aby jakieś nieznane nam moce, złe czy nawet dobre, wpływały  na nas fizycznie  i  to na dwie osoby jednocześnie.... coś mi tu nie pasuje.
Ale Ja byłem u Rockefellera a Ty Byłeś ?! Może Im Ludziom powiesz co szykuje im Rockefeller ? Smile Może podasz definicję jak to jest gdy Rockefeller cię zobaczy w oobe ?! Smile Noo CZEKAM !


RE: tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 06.09.2021

(28.05.2021, 12:42)Elzbieta napisał(a): Pierwszy raz słyszę aby jakieś nieznane nam moce, złe czy nawet dobre, wpływały  na nas fizycznie  i  to na dwie osoby jednocześnie.... coś mi tu nie pasuje.
Noo Elżbieta czekam ! Mam cię wskazać Rockefellerom Elżbieta ?! Smile


RE: tzw. opętanie demoniczne - 123VvJamJest - 06.09.2021

(28.05.2021, 12:42)Elzbieta napisał(a): Pierwszy raz słyszę aby jakieś nieznane nam moce, złe czy nawet dobre, wpływały  na nas fizycznie  i  to na dwie osoby jednocześnie.... coś mi tu nie pasuje.
No cóż Ty Elżbieta z czarną magia nie masz Nic ! i podziwiam Cię za to ! Ale ja Mam Smile i jest nie tak jak Twoje Forum uważa ! Jest ODMIENNIE - Ja wiem czym jest covid-19 i kto go wdraża oraz kto wdraża szczypawkę na i kto ją i czemu produkuje a Ty Pani tego nie wiesz - Ale Ty jesteś pozytywna Pani ! i tak pozostań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!