Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wywiady i rozmowy (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=148)
+---- Dział: Monika Jaruzelska zaprasza - "Towarzyszka Panienka" (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=292)
+---- Wątek: Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" (/showthread.php?tid=13745)

Strony: 1 2


Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Gren - 21.01.2020

Na pierwszy ogień wywiad z doskonałym astrologiem Piotrem Piotrowskim .




Re: Wywiady "Towarzyszki Panienki" - LunaSun - 25.01.2020

Cytat:Na pierwszy ogień wywiad z doskonałym astrologiem Piotrem Piotrowskim .

Nie wiem czy jest doskonały czy za takiego uchodzi. Jedno jest pewne, ameryki nie odkrył.U nas zawsze były są i będą jakieś przepychanki polityków.Trudno więc nie przewidzieć. Jaruzelska też jakaś taka nijaka, jak dla mnie enigmatyczna, bez jaj.Uważam wywiad za nudnawy i bez specjalnie sensacyjnych informacji.


RE: Wywiady "Towarzyszki Panienki" - akszara - 11.03.2020

(25.01.2020, 08:15)Luna&Sun napisał(a):
Cytat:Na pierwszy ogień wywiad z doskonałym astrologiem Piotrem Piotrowskim .

Nie wiem czy jest doskonały czy za takiego uchodzi. Jedno jest pewne, ameryki nie odkrył.U nas zawsze były są  i będą jakieś przepychanki polityków.Trudno więc nie przewidzieć. Jaruzelska też jakaś taka nijaka, jak dla mnie enigmatyczna, bez jaj.Uważam wywiad za nudnawy i bez specjalnie sensacyjnych informacji.

Piotrowski jest astrologiem dobrym, bo doskonały zaś to chyba jest tylko sam pan Bóg. W tym wywiadzie nie chodzi o prowadzącą, bo zna się ona na astrologii jak koza na waltorni i jej zadaniem jest przeprowadzać wywiady z różnymi ludźmi a nie się podobać lub nie, natomiast co do samego wywiadu to oczywiste, że nudnawy, a wręcz nudny i usypiający jest dla tych, co na astrologii się nie znają. Jest tam sporo ciekawych rzeczy mówionych i bynajmniej nie chodzi o przepowiednie, bo te są utrzymanie w tym samym tonie co wszystkie inne i które każdy przeciętnie myślący obywatel może przewidzieć. Tam jest rzecz o korzeniach astrologii, o tym skąd ona się wywodzi, że kiedyś była wykładana na uniwersytetach, w tym na UJ. I dziś na niektóre powróciła. Tego co o tym mówi Piotrowski to się nie przeczyta na forach. Dla miłośników astrologii to gratka, dla poszukiwaczy sensacji - rzeczywiście nuda.


RE: "Towarzyszka Panienka" - Gren - 11.03.2020

Czy muszą się znać - niekoniecznie. Zakładając temat miałem na uwadze bardziej samą "Towarzyszkę Panienkę" i jej sposób narracji. Jest, jakby tu określić nie obrażając - nijaka  [Obrazek: blush.png]  W każdym razie Moniką Olejnik nie zostanie. Jest daleko w tyle. Podobnie zresztą ma się sprawa z jej książką  zatytułowaną - ''Monika Jaruzelska - Towarzyszka Panienka''.

Miała wyśmienitą okazję na napisanie bestsellera z racji bycia córką niezwykle tajemniczego, istotnego w naszych dziejach ojca - W.Jaruzelskiego, a wyszło nijako. Książkę można kupić bez problemu za grosze,  jest równie mdła i nijaka.


[/url]
[url=https://www.forumezo.pl/editpost.php?pid=221744]



RE: "Towarzyszka Panienka" - akszara - 12.03.2020

Czyli nie chodziło Ci o treść rozmowy, a o ukazanie Jaruzelskiej jako osoby nijakiej i mdłej, nie mającej takiego talentu jak inni. Ale czemu to ma służyć? Można kogoś lubić, można nie lubić - i są to prywatne opinie, a ja myślałam, że chodzi o sprawę istotniejszą na forum ezoterycznym, a mianowicie o to, co powiedział Piotrowski...


RE: "Towarzyszka Panienka" - Hera - 04.04.2020

(12.03.2020, 16:12)akszara napisał(a): Czyli nie chodziło Ci o treść rozmowy, a o ukazanie Jaruzelskiej jako osoby nijakiej i mdłej, nie mającej takiego talentu jak inni. Ale czemu to ma służyć? Można kogoś lubić, można nie lubić - i są to prywatne opinie, a ja myślałam, że chodzi o sprawę istotniejszą na forum ezoterycznym, a mianowicie o to, co powiedział Piotrowski...

 Przyjdzie czas weryfikacji. Dzisiaj każdy chce być prorokiem, o teoriach spiskowych nie wspominając.

 W swoich wywiadach Towarzyszka Jaruzelska porusza ciekawe tematy i to mnie przyciąga. Sposób narracji jest mniej istotny.

Polecam kolejny wywiad; O teoriach spiskowych, o pedofilii










RE: Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Elżbieta - 07.04.2020




[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-spec-text-primary))]Dr Jacek Bartosiak • Życie po życiu • Jak zmieni się ŚWIAT i MY? • Resentymenty, utopie i przyszłość[/color]


RE: Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Gren - 07.04.2020

(07.04.2020, 08:45)Elzbieta napisał(a):


[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-spec-text-primary))]Dr Jacek Bartosiak • Życie po życiu • Jak zmieni się ŚWIAT i MY? • Resentymenty, utopie i przyszłość[/color]

Teraz Monika Jaruzelska,  a gdzie towarzyszka Angel  Trzeba przyznać, że Dr.J.B. porządnie namieszał w głowach. Normalnie czarnowidztwo.


RE: Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Hera - 10.07.2020






RE: Monika Jaruzelska zaprasza"Towarzyszka Panienka" - Elżbieta - 17.07.2020



Ten program powinien każdy obejrzeć. Zaryzykuję, że obowiązkowo.