Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Karty - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Interpretacje snów (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Wątek: Karty (/showthread.php?tid=13334)



Karty - Piko - 06.09.2018

Miałem sen w którym : Chciałem kupić zwykłe karty do gry. Chodziłem po wielu sklepach, ale wszędzie mieli tylko karty do Tarota. Kiedy zaszedłem do jednego ze sklepów i spytałem o karty , sprzedawczyni od razu zaczęła mi wróżyć z kart Tarota , no i wtedy się obudziłem.
Co mógł oznaczać ten sen?


Re: Karty - Elżbieta - 06.09.2018

Nie napisałeś nic o swoich odczuciach.
Gdybym miała zinterpretować Twój sen, może okazać się dla Ciebie jakimś bełkotem mającym niewiele wspólnego z Twoją obecną sytuacją w życiu.
Jak wiadomo, większość naszych snów jest mową naszej nieświadomości. W Twojej świadomości prawdopodobnie tkwi przekonanie o swojej pewności siebie, o tym, że Twoje wybory życiowe są właściwe - ufasz swojej wiedzy i mądrości życiowej. Tymczasem sen daje Tobie do zrozumienia, że nie do końca tak jest. Sklep i chęć zakupu konkretnej rzeczy/ kart, po części potwierdza Twoje mniemanie o sobie. Karty i wróżka - wróżba, wskazują na Twoją cześć osobowości nazywaną anime. Ogólnie ze snu wynika, że jednak nie do końca wiesz co chcesz w życiu. Prawdopodobnie szukasz / masz partnera/kę zgodnie ze swoim świadomym wyobrażeniem/ wyborem. Sen - Twoja nieświadomość daje do zrozumienia, że prawdopodobnie nie do końca masz rację, a co gorsze, boisz się spojrzeć prawdzie w oczy. W duchu, w nieświadomości może tkwić pragnienie kogoś kompletnie innego niż sądzisz ( świadomie).


Re: Karty - Piko - 06.09.2018

Zawsze idę do sklepu po konkretną rzecz, nie szukam nie wiadomo czego...

Elie napisał(a):W duchu, w nieświadomości może tkwić pragnienie kogoś kompletnie innego niż sądzisz ( świadomie).
Tą kwestię muszę rozkminić...


Re: Karty - Elżbieta - 06.09.2018

Piko napisał(a):Zawsze idę do sklepu po konkretną rzecz, nie szukam nie wiadomo czego...

Pewnie tak jest i poniższa część snu potwierdza ten fakt, cechę charakteru - pewność wyborów życiowych;

Cytat:Chciałem kupić zwykłe karty do gry.
Ale ogólnie kupować we śnie oznacza pragnienie czegoś nowego w realu.

Elie napisał(a):W duchu, w nieświadomości może tkwić pragnienie kogoś kompletnie innego niż sądzisz ( świadomie).
Tą kwestię muszę rozkminić...

Sklep to Ty i Twoje wnętrze - pragnienia , często nieuświadomione. Karty są symbolami seksualnymi, oznaczają pragnienie czegoś nowego, a nawet liczenie na czyjąś pomoc, radę - tą radą byłaby wróżba.Wróżka ze snu, to część Twojej osobowości - anima, która jest częścią każdego mężczyzny. .
Gdybyś zaczekał za wróżbą, miałbyś gotową odpowiedź. Ty jednak obudziłeś się, czyli póki co, nie dopuszczasz do świadomości innych wyborów niż te o których Ty sam decydujesz świadomie. Niby, ponieważ czasem nasze pragnienia spychamy w nieświadomość, wypieramy je. Potem ujawniają się w naszych snach.

Rozkimniaj, myśl, a najlepiej przed snem poproś o odpowiedź. Może się uda dostać ją w następnym śnie. :hipnoza: