Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Robert Górnicki Tarocista - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Robert Górnicki Tarocista (/showthread.php?tid=12622)

Strony: 1 2


Robert Górnicki Tarocista - Elżbieta - 21.12.2016

Sad Chciałam przeprowadzić "wywiad" na FB, to zbeształ mnie za darmowe wróżenie i... zablokował. :03777: No nie pogadasz. :foch: A taki "sympatyczny" na wizji w TV.... 035


Re: Robert Górnicki Tarocista - runoutofbreath - 21.12.2016

Nie kojarze go wgl z tv tak szczerze mowiac, on jest z ezotv czy tej drugiej stacji?


Re: Robert Górnicki Tarocista - Elżbieta - 21.12.2016

Nie wiem właśnie, nie pamiętam stacji.. Sad Kiedyś nadziałam się na jego program nocny, kilka razy nawet. Niczego sobie wróży. Nie bawi się w szczegóły, w sumie obleci. Co mnie raziło, to napis...podobny do wiadomego wróża III RP. :lol:
A tu masz, taki afront :diablo:


Re: Robert Górnicki Tarocista - runoutofbreath - 21.12.2016

Jakos nie wyglada mi na godnego zaufania...raczej na jakiegos oszusta.


Re: Robert Górnicki Tarocista - Elżbieta - 21.12.2016

Pozory mylą. Dobrze wróży. Widziałam karty i sposób w jaki je interpretował. Może być *)
Profil na FB jest reklamą, musi się bronić.... cóż, takie są prawa rynku.No ale żeby skasować moje pytania i zablokować .... skandal. :diabel:


Re: Robert Górnicki Tarocista - runoutofbreath - 21.12.2016

Faktycznie tak teraz sie mu przyjrzałam i zrobilam research w necie..duzo pozytywnych opinii, po obejrzeniu go na yt zyskal moja sympatie, na kartach sie nie znam, wiec nie zweryfikuje czy dobrze wrozy, ale pewnie masz racje Smile


Re: Robert Górnicki Tarocista - Hera - 19.01.2017

Zarozumiały człowieczek, mianujący sam siebie najlepszym wróżbitą. Przypomina kogoś, kto podobną reklamą w rezultacie się ośmieszał.


Re: Robert Górnicki Tarocista - Carllossa - 14.07.2017

Czasem oglądam jego programy w TVN nocą jak nie mogę spać
Wydaje się być miły i sympatyczny, bardzo kompetentny w pracy z kartami i ich interpretacją.
Może jest trochę zarozumiały, ale nie tak jak Wróżbita Maciej - on kiedyś też był ok, ale teraz te jego programy to kryptoreklama własnej osoby i narcyzm. Mnie takie coś aż odrzuca od telewizora.... Oby Pan Robert nie poszedł w tą stronę
Stronkę na FB też ma fajną czasem coś tam zalajkuję. Oferuje tam różne kursy i warsztaty.
Zastanawia mnie tylko jedno czy np. prowadzony przez niego online kurs tarota (nie tani zresztą) jest wartościowy? Przecież nikt kto nigdy nie miał kart w ręku po takim kursie będzie wróżył. Musi jakoś weryfikować osoby, które się do niego zgłaszają


Re: Robert Górnicki Tarocista - Elżbieta - 29.08.2017

Żaden kurs nie zrobi z kogoś wróżki/wróżbity. Żeby nią zostać potrzebne są lata ćwiczeń, prób i błędów i wyciągania z nich wniosków.


Re: Robert Górnicki Tarocista - Hera - 27.10.2017

Panie Robercie Górnicki, jeżeli czyta pan nasze forum, to chcę sprostować; Karta 2 Miecze nie oznacza ''nie widzę, nie słyszę", jak to Pan określił w dzisiejszym nocnym programie.
Oznacza porozumienie, kompromis, u Crowleya oznacza pokój. :03777:


Cytat:źródło: "Tarot terapeutyczny - zwierciadło dusz i związków" A. J. Mirońscy

"pokój - pojednanie"

2 skrzyżowane miecze (zagrodzenie dostępu negatywnym energiom) to symbol pokoju. Tworzą znak „x" - fragment symbolu nieskończoności.
Niebieski kwiat róży w miejscu przecięcia to znak, że woli walki ustępuje piękno, łagodność i mądrość.
2 małe miecze z symbolem Księżyca i wagi świadczą o pokojowym nastawieniu i opowiedzeniu się po stronie sprawiedliwości i równowagi.
Miecze skierowane ku górze (patrz: As Mieczy) symbolizują myśl skierowaną ku sprawom duchowym.
Wiatraki w tle o przeciwnie skierowanych ramionach (lustrzane odbicia) świadczą o tym, że w pokoju łączą się przeciwieństwa i że pokój nie znaczy zastój.
To samo wyrażają klęczące na gardach aniołki - zjednoczenie przeciwieństw i ruch, a także wdzięczność i zwrócenie się ku sprawom duchowym.
Zieleń przechodząca w żółć oznacza, że zawarty pokój daje ogromne pole do realizacji nowej, twórczej (wiosenna zieleń) myśli, współpracę i ogromną radość (żółty).

Interpretacja: Zgoda * porozumienie * spokój i cisza * równowaga * radość * optymistyczne widoki na przyszłość * tworzenie nowego.

Pokój jest niezwykle korzystny, twórczy i daje ogromne pole do popisu. Zjednoczenie przeciwieństw w akcie dobrej woli i w słusznej sprawie wróży tylko to, co najlepsze. Zostały spełnione wszystkie warunki do tworzenia NOWEGO i duchowego wzrostu. Jest czas na piękno, wartości duchowe i tworzenie raju na ziemi.

Biegun cienia: Pokój za wszelką cenę lub działanie dla świętego spokoju oddala cię od pokoju wewnętrznego. Pomnażasz tylko łęk przed konfrontacją i ostatecznym wyjaśnieniem swojej sytuacji.

Rada: przyjrzyj się, czy twój świat wewnętrzny współbrzmi ze światem otaczającym
cię i czy akceptujesz go bezwarunkowo, unosząc się ponad dobrem i złem. Na tym polega prawdziwy pokój.

Partnerstwo: Pojednanie * twórcza zgoda * zrozumienie * zgodne działanie * pokój dwojga dusz i serc.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Jeśli wasz związek był pełen napięć, nastał czas pojednania i to bez żadnej walki. Porozumienie takie rodzi zawsze nadzieję i rosną wasze szanse na przyszłość. Przed wami najpiękniejszy czas tworzenia i działania dla wspólnego dobra.

Rada: nie buduje się domu od dachu, a zatem korzystajcie z darowanej wam chwili na stworzenie jak najsolidniejszych fundamentów. Twórzcie w waszych duszach obrazy i marzenia, które mają się spełnić. Ćwiczcie psychocybernetykę. Im klarowniejsze będą wasze plany, tym więcej osiągniecie i tym większy czeka was sukces.

2 Mieczy jako partner jest pokojowo nastawiony i pełen optymizmu.