Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Krisso - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Krisso (/showthread.php?tid=12537)



Krisso - Telewizyjny Nitram - 04.11.2016

[Obrazek: krisso.png]




Krisso jest prowadzącym "Tajemnic losu" w Polsacie, a także teleturnieju interaktywnego "zagadkowa wyspa" w Tele5 i Polonii1. Lubię jego programy, ponieważ sprawia, że programy z jego udziałem są bardziej żywe i ciekawe.


Re: Krisso - Alladyn - 18.11.2016

A ja sobie kiedyś wróżyłem u krisso i nic mi się nie sprawdziło.


Re: Krisso - vein - 19.11.2016

W Twoim przypadku Alladynie to oczywiste.Żadna z wróżb się Tobie nie sprawdzi. Chyba łatwiej Ci będzie wyliczyć kogo się nie pytałeś.
Wracając do Krisso, nie wiem na ile jest sprawdzalny. Wydaje się być dobrym wróżbitą, miłym i jeszcze nie zmanierowanym.


Re: Krisso - Alladyn - 19.11.2016

vein napisał(a):W Twoim przypadku Alladynie to oczywiste.Żadna z wróżb się Tobie nie sprawdzi. Chyba łatwiej Ci będzie wyliczyć kogo się nie pytałeś.
Wracając do Krisso, nie wiem na ile jest sprawdzalny. Wydaje się być dobrym wróżbitą, miłym i jeszcze nie zmanierowanym.

Jesteś w błędzie. Jednak będzie łatwiej mi wyliczyć kogo pytałem.

Tak podtrzymuję swoje zdanie, U tego Pana mi się nie sprawdziło. Że ładnie wyglada i ładnie mówi to nie znaczy że jest dobry w tym co robi.

Zauroczenie wieszakiem w stylu męskim? Podobno wyszły z mody :037:


Re: Krisso - vein - 20.11.2016

W przeciwieństwie do Ciebie nie oceniam ludzi po wyglądzie, tym bardziej wróżbitów z TV, a po tym co sobą reprezentują, po ich wiedzy, intelekcie. Tak się składa, że przytrafiło mi się oglądać kilka programów z Krisso. Słysząc pytania i widząc karty uważam, że interpretował trafnie. Znam się na tarocie. Może nie jest wybitnym no ale nie mnie to oceniać. Jest młody a więc wszystko przed nim. Tarot to droga wiecznej nauki.


Re: Krisso - Alladyn - 20.11.2016

vein napisał(a):W przeciwieństwie do Ciebie nie oceniam ludzi po wyglądzie, tym bardziej wróżbitów z TV, a po tym co sobą reprezentują, po ich wiedzy, intelekcie. Tak się składa, że przytrafiło mi się oglądać kilka programów z Krisso. Słysząc pytania i widząc karty uważam, że interpretował trafnie. Znam się na tarocie. Może nie jest wybitnym no ale nie mnie to oceniać. Jest młody a więc wszystko przed nim. Tarot to droga wiecznej nauki.

Tak tak.....a kto nazwał szczupłe dziewczyny "wieszakami" i że niby to źle wygląda i jest już nie modne? Smile Na pewno nie ja.

A wracając do Pana Krisso, możliwe, że dobrze interpretuje karty, ale możliwe jest też, że jego karty po prostu nie mówią, i jego wróżby nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie pisze, że wszystkim, ale wyraziłem swoje zdanie, że w moim przypadku tak jest.