Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
duch w domu ? - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Magia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+---- Dział: Rytuały (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: duch w domu ? (/showthread.php?tid=11780)

Strony: 1 2


duch w domu ? - Judi - 22.12.2015

Judi szukam tutaj pomocy dot. oczyszczenia mieszkania ze złej energii, a może to duch...?
Otóż mieszkam w starej kamienicy w centrum miasta od 4 lat, nigdy nie korzystałam z piwnicy, aż 10 dni temu pozanosiłam tam niepotrzebne rzeczy. Nadmieniam iż w budynku tym kiedyś mieścił się szpital, a w moim końcu piwnicy brak jest światła, zapach jest dziwny ( trup...?).
Ale do sedna, w ub. tygodniu obudziłam się kilka razy w nocy , a dokładniej budziła mnie poświata odbijająca sie od szafy w przedpokuju, rano okazało sie, że drzwi od łazienki otwarte były szeroko i paliło się tam światło całą chyba noc, poświata mnie budziła ale nie na tyle abym wstała i sprawdziła to.
dziś z kolei budzę się rano i widzę zapaloną na stoliku obok mie świecę, kładąc się spać ok. 23,30 wszystko pogasiłam, a swiecy wczoraj wcale nie odpalałam. Dodam, że byłam trzeźwa Smile, nie zmęczona itp, obudziłam sie o 7,30 i świeca paliła się , myślałam, że to moja córka 11 letnia moze w nocy mi zapaliła, ale ona mówiła, ze gdy w nocy szła do kuchni sięnapić, świeca już się paliła...
Teraz najdziwniejsze - o 8,40 wyszłam z córką do szkoły, gdy po 15 minutach wróciłam do domu śiwca była - jakby przed chwilką zdmuchnięta - w pokoju unosoł się zapach gaszonej świecy... W domu okna były pozamykane - nie ma więc mowy o przeciagu.
Acha chcę Wam jeszcze powiedzieć, ze w poprzednich miejscach gdzie mieszkałam, zawsze działy się dziwne rzeczy,
Urzywam szałwii do okadzania mieszkania ale od jakiegoś czasu mam wrazenie że ona nie działa już oczyszczająco, ciągle mam przeświadczenie że obecny jest przy mnie ktoś lub coś z zaświatów. ŻYCie moje to też nie jest bajka... Co robic ? Może ktoś z Was znajduje się w podobnej sytuacji ?
5 minut temu • Skomentuj


Re: duch w domu ? - Kii - 22.12.2015

Najlepiej by bylo znalezc kogos kto sie tym zajmuje..
Byla tu kiedys na forum taka kobieta ktora sie tym zajmowala. Ale chyba jej nie ma juz tu...bo takie rzeczy sie zdarzaja..


Re: duch w domu ? - Judi - 22.12.2015

Boję sie, a mieszkam sama z córką, nie chcę siać paniki więc jej nic nie mowię


Re: duch w domu ? - Kii - 22.12.2015

A to sie tak dzieje w ostatnich dniach ? Czy wvzesniej tez ?


Re: duch w domu ? - Hera - 22.12.2015

Jeżeli mocno Ci przeszkadza to krzyknij najzwyklejsze spier...laj
Ale może ten duch jest stałym mieszkańcem tego domu i nic grożnego Wam nie zrobi, no bo co może zrobić, nic.


Re: duch w domu ? - Kii - 22.12.2015

Ale niektorzy sa strachliwi...cos o tym wiem ? I moga sie takie sytuacje przydarzac. Niestety


Re: duch w domu ? - Judi - 22.12.2015

Ja to jakoś z tym strachem sie oswoiłam, ale nie chcę u córki wzbudzać lęku.
tak jak już wspomniałam zawsze mam jakieś przygody , praktycznie całe życie. A w tym mieszkaniu mieszkam 4 lata i dopiero teraz w ostatnich dniach się zadziało


Re: duch w domu ? - Judi - 22.12.2015

Nut napisał(a):Jeżeli mocno Ci przeszkadza to krzyknij najzwyklejsze spier...laj
Ale może ten duch jest stałym mieszkańcem tego domu i nic grożnego Wam nie zrobi, no bo co może zrobić, nic.
Ja myślę, że ma to związek z piwnicą- naruszyłam chyba czyjś spokój. wcześniej tam wcale nie chodziłam i z niej nie korzystałam


Re: duch w domu ? - Avena - 22.12.2015

Nie zaszkodzi pomodlic sie do Michala Archaniola, jesli jestes wierzaca. W jednym z watkow na forum juz jest ta modlitwa, ale nie moge go znalezc, wiec wrzucam.


Święty Michale Archaniele,
broń nas w walce. Przeciw niegodziwości
i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.
Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy,
a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą
Bożą strąć do piekła szatana
i inne duchy złe, które na zgubę
dusz krążą po świecie.

Amen.

* * *

Święty Michale Archaniele,
który wraz z Aniołami
zwyciężyłeś szatana w niebie,
dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi


Re: duch w domu ? - Ankol18 - 22.12.2015

Judi napisał(a):Otóż mieszkam w starej kamienicy w centrum miasta od 4 lat, nigdy nie korzystałam z piwnicy, aż 10 dni temu pozanosiłam tam niepotrzebne rzeczy. Nadmieniam iż w budynku tym kiedyś mieścił się szpital, a w moim końcu piwnicy brak jest światła, zapach jest dziwny ( trup...?).
Sama napisałaś, że to stara kamienica, więc dziwny zapach może tam się unosić. Nie korzystałaś nigdy z piwnicy więc możliwe, że nie ma tam światła, żarówka się przepaliła czy coś.

Judi napisał(a):Acha chcę Wam jeszcze powiedzieć, ze w poprzednich miejscach gdzie mieszkałam, zawsze działy się dziwne rzeczy,
Na przykład jakie?

Możesz mieć do czynienia z jakimś obcym bytem. Z tego co piszesz to nie wyrządza Ci on jakichś szkód, nie uprzykrza Ci życia, raczej nie próbuje Cię wypędzić z domu.. daje tylko jakieś znaki swojej obecności.