Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Magia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+---- Dział: Rytuały (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze (/showthread.php?tid=11440)



Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Kompli - 10.09.2015

Od jakiegoś czasu interesuje się twórczością Marii Bucardi, głównie oglądam jej kanał na youtube i śledzę na facebooku. Ale ostatnio zainteresowały mnie rytuały angielskie i bardzo chciałam je wypróbować. Kilka przykładowych jest tutaj http://magiczny-swiat.es24.pl/category/377418/rytualy-anielskie.html czy może ktoś mi powiedzieć czy warto?


Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Elżbieta - 11.09.2015

Mimo, że na forum obowiązuje regulamin reklam na których autorzy zarabiają, co kilka dni pojawiają się tego typu kwiatki jak wyżej.
To jest regulamin widoczny również dla niezalogowanych - Regulamin dotyczący zamieszczania reklam i ogłoszeń.
Gdyby komuś się nie chciało czytać informuję - w zamian za zamieszczenie u nas reklamy, reklamodawca zobowiązany jest uzgodnić warunki. Najczęściej warunkiem jest zamieszczenie u siebie naszego logo i zwykle to wystarcza.
No ale po co, kiedy można pchać się z reklamą(pisząc bez ogródek) na chama i wciskać ludziom kit, naciągać. A nóż widelec się uda.


Powyższą reklamę postanowiłam przepuścić, ze względu na "ciekawą ofertę" pani Marii Bucardi, w zasadzie osobę znaną.
I cóż nam pani oferuje. Ano tak poszukiwane na przykład - rytuały miłosne, za bagatela tylko - cena: 750.00



1 dniowy urok miłosny by rozkochać w sobie mężczyznę lub kobietę wykonuje dla Ciebie Maria Bucardi
1 dniowy urok miłosny by rozkochać w sobie mężczyznę lub kobietę wykonuje dla Ciebie Maria Bucardi
opinie o produkcie (8)

Ten urok miłosny jest w pełni dopasowany do Twojej sytuacji by rzucić pozytywne zaklęcie miłosne na wybraną osobę. Urok wykonany jest w wyznaczonym terminie po wcześniejszej analizie problemu. Idealny jeśli darzysz kogoś uczuciem a osoba ta nie zwraca na Ciebie uwagi lub jej miłość wygasła. Urok miłosny oparty na pozytywnej białej magii ceremonialnej.750,00 zł
Dodaj do koszyka
dostawa od 0,00 zł więcej
»


Możesz nawet nauczyć się jasnowidzieć za - tylko 3300.00zł.
30 dniowy - Rytuał Archanioła Racjela - rozwoju duchowego, jasnowidzenia, czakra korony
30 dniowy - Rytuał Archanioła Racjela - rozwoju duchowego, jasnowidzenia, czakra korony
30 dniowy Rytuał Anielski Archaniola Racjela - Aniol tajemnych światów i wódz najwyższych tajemnic, madrosci. Jasnowidzenia, rozwoju zdolnosci magicznych, telepatii, intuicji, by zdobyc zdolnosc uzdrawiania, wiedze tajemna, polaczenie z wiedza anielska


Jest tego dobra cała masa. Nie likwiduję postu i linku. Poczytajcie i oceńcie sami.

Na temat wiarygodności i skuteczności tego typu "CZARODZIEJEK" Tongue napisze później. Jest ich o wiele więcej i co jedna to lepsza " artystka" Tongue


Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Avena - 11.09.2015

Owa Artystka prowadzi również bloga, któremu to przyglądałam się przez czas jakiś. Tak z ciekawości. Fascynowały mnie jej umiejętności w zakresie socjotechniki. szczerze - nie zwróciłam większej uwagi na jej magiczne umiejętności, gdyż, niejako ich ocenić w stanie nie jestem. Cenom się również nie przyglądałam bliżej. Jednak są kwestie, których jej zazdroszczę - to jest właśnie tego "naturalnego" socjotechnicznego działania.

Do tego trzeba mieć talent, można się tego nauczyć, jednak - jak wiadomo, jeśli masz do czegoś predyspozycje, to przychodzi ci to łatwiej i bardziej naturalnie.

Jest medialna i czytelna. Umie się sprzedać. Bezapelacyjnie zna się na psychologii, czy na magii i kartach? Nie wiem. Patrząc na jej zdjęcia zastanawiam się, czy ma treskę dopinaną, czy perukę. No i ile ją kosztował dentysta Smile. Tak, zawsze przychrzaniam się do szczegółów. Zastanawia mnie też, kto kto jej szyje i haftuje stroje... bo doba ma tylko 24 godziny, a aby to wszystko o czym pisze i mówi ogarnąć, sama jedna - no spoko, był czas, że pracowałam po 17 godzin na dobę, ale... halo, tego nawet najlepszy makijaż samodzielny nie schowa, a studyjny... cóż... poza tym, na zdjęciach, nie wygląda ta Pani na przemęczoną.

Nie, nie zazdroszczę jej, spoko. Muszę przyznać, że niewątpliwie mnie fascynuje. Blog, strona (profeska pelna), kanał na youtube. To jest przemysł, tu nie chodzi o człowieka, tylko o dobrze przemyślana, skonstruowaną i zaprogramowaną na zysk fabrykę). Naprawdę warto ją obserwować, acz nie wiem, czy przez wzgląd na jej magiczne umiejętności, bo tego nie umiem ocenić - na pewno pod kątem psychologiczno - biznesowym jest wzorem do naśladowania. Z tym, że warto zwrócić uwagę, że pewien schemat jej działania (biznesowego) można z powodzeniem skopiować do pomysłów zupełnie nie magicznych i też da to fajne i wymierne efekty finansowe Smile ... o ile będziemy robić coś do czego mamy predyspozycje Smile ... nie polecam zabawy w kopiowanie cudzych pomysłów na zarabianie pieniędzy i na "parcie na szkło", gdyż droga dobra dla jednej osoby, nie musi być dobra i dla nas. Korzystajmy z własnej odmienności, indywidualności i własnych talentów. Smile

Pewnie jako psycholog, nie zarobiłaby tyle ile medialna Artystka od sztuk tajemnych.


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - X-Lena - 13.09.2015

Przykro mi ale moim skromnym zdaniem to są kompletne głupoty. Już nie komentując tego ile to wszystko kosztuje. Dramat. I to rzucanie uroków zwane białą magią... bez komentarza


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Verm - 15.09.2015

Moim zdaniem socjotechnicznie i biznesowo Maria Bucardii jest produktem raczej niższej półki - jest zbyt przerysowana, ociera się o kiczowatość, a na tym cierpi jej wiarygodność. Oczywiście są osoby, które to pociąga, bo lubią tego typu klimaty, ale mimo wszystko ten target nie jest zbyt wielki. Wystarczy spojrzeć jak robią to fachowcy z zagranicy. Owszem tam też są takie pstrokate osobowości, ale tam target jest ogromny, więc problemu nie ma.

Generalnie każdy kusi czym innym - jedna fantasy kieckami, a inny gołą klatą.


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Avena - 15.09.2015

Verm napisał(a):Moim zdaniem socjotechnicznie i biznesowo Maria Bucardii jest produktem raczej niższej półki - jest zbyt przerysowana, ociera się o kiczowatość, a na tym cierpi jej wiarygodność. Oczywiście są osoby, które to pociąga, bo lubią tego typu klimaty, ale mimo wszystko ten target nie jest zbyt wielki. Wystarczy spojrzeć jak robią to fachowcy z zagranicy. Owszem tam też są takie pstrokate osobowości, ale tam target jest ogromny, więc problemu nie ma.

Generalnie każdy kusi czym innym - jedna fantasy kieckami, a inny gołą klatą.

Przykro mi Verm, ale sie z toba nie zgodze Smile Ona sie w styl kiczowaty wpisuje idealnie, a to wlasnie kicz, słit focie i portale spolecznosciowe, gdzie operuje sie obrazem, a nie trescia, ksztaltuja gusta i upodobania. Do tego, im mlodszy odbiorca, tym bardziej obrazkowo do niego przemawiac mozna. Wez pod uwage, ze sa wychowani na Harryh Porterach i Władcy pierścieni: czyli, to co dobre jest ładne, sliczne mile i przystepne... proste i nie wymaga myslenia... dobro zawsze wygrywa, a mysla jednostki za tlumy. Wskazuja droge.

Oba literackie przyklady nie sa najlepsze, ale pomniejszych np. Czarne kamienie itp. Jest cale tony. Ona kieruje swoje uslugi nie do osob, ktore szukaja wiedzy, a do osob ktorym ktos poda gotowe rozwiazanie zwalniajac ich z odpowiedzialnosci. Niedoceniasz jej potencjalu, patrzysz przez inny target wiekowy odbiorcy. My wychowalismy sie na wampirach budzacych groze i niosacych smierc, oni na blyszczacych przystojniakach, ktorzy zywia sie zwierzatkami... chc za chwile pewnie sokami drzew i rislin...


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Verm - 18.09.2015

Cytat:Niedoceniasz jej potencjalu, patrzysz przez inny target wiekowy odbiorcy.

Owszem.
O ile jej filmiki na YT przyciąga ten target wiekowy, o którym piszesz o tyle na samym odtwarzaniu filmików na YT Maria Kokardia milionów nie zarobi :> Nawet jeśli YT wypłaca jej kasę z reklam, to ma tych odsłon stanowczo za mało, żeby konkretną kasę na tym trzepać.

Niemniej jednak filmiki są po to, żeby zachęcić ludzi do kupowania jej usług. Trzeba się zastanowić czy ten target, o którym mowa stać na to, żeby wywalić 3 tysiaki na rytuały :> Kiedyś Bucardi miała jeszcze wróżby za 30-50złotych, ale obecnie z tego co widzę zarzuciła takie tanie praktyki.

Za granicą (gdzie ludzie koszą naprawdę sporą kasę na takiej działalności) są też jednostki kolorowe, ale tam ludzie są jednak nieco inni. W starciu np. z Koettingiem nasza Bucardi wypada bardziej niż blado.


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Avena - 19.09.2015

Verm, mysle, ze gdyby jej sie to nie oplacalo, i gdyby nie miala na to chetnych, to nadal bylyby u niej dostepne wrozby za 30 - 50 PLN, czy drozsze... nie wydaje mi sie zeby swoje dzalania prowadzila harytatywnie, a ile zarabia i czy to zaspokaja jej potrzeby, czy jej aspiracje - nie wiem, mysle jednak, ze na swoje wychodzi, skoro biznes nadal sie jej kreci. Gdyby sie nie krecil, to by zmienila branze, target docelowy lub oferowane produkty.

Co do zamoznosci, czy do tego ile kto jest w stanie wydac na cos pieniedzy, to od dluzszego czasu przestalam postrzegac ludzi przez pryzmat wlasnych mozliwosci, czy wlasnych pogladow. Mniej wiecej wowczas kiedy jedna znajoma poszla po kredyt tzw. chwiloke zeby sobie kupic nowa pare szpilek i spodnie... a wierz mi nie chodzilo o osobe, ktora nie miala co wlozyc na siebie. Butow ma pewnie ze 100 par, a branie kredytu na buty za 300 + spodnie za 400 to dla mnie abstrakcja.

Ludzie sa czesto nieracjonalni, a do tego medialnie zaszczepione mamy, ze tylko to co kosztuje duzo jest warte swych pieniedzy i jest dobre a wiec zasluguje na zaufanie (do produktu jako czegos wartosciowego). Wiec nieszczegolnie zdziwilabym sie gdyby jej uczniowie zaciagali np. kredyty na kursy u niej, jako u swoistego rodzaju, autorytetu. Zwlaszcza biorac pod uwage, ze mamy we krwi zasade zastaw sie, a postaw sie... poza tym... 3000 za kurs... to np rownowartosc 10 dni szkoleniowych ze szkolen np. z zakresu prawa pracy, zus, czy archiwizacji (ostatnio zaspamowalo mi takimi ofertami skrzynke).


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Poganin 666 - 09.07.2016

No to babka niezle zarabia np. za taki ryt MILOSC - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku kosztuje 4200. 4200/30= 140 na dzień. Ja zeby zarobić 14o zł za dzień to musiałbym pracować 20 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu, to bym tyle zarobił w ciągu m-ca :diabel:
Nie wierze że ona korzysta z samych najlepszych przyborów potrzebnych do wykonania rytów, ale jak ludzie chcą to niech sobie u niej zamawiają.... (czytałem 3 listy które została od swoich klientów to same były zbyt piękne, jakby ona sama była ch...j wie czym/kim i jeszcze jestem ciekaw czy są jakies negatywy?)
Ale zawsze można ratalnie zaplacic za dany ryt... :zabawa: :devil:


Re: Rytuały Angielskie Marii Bucardi i inne kicze - Asthar - 10.07.2016

Cytat:Ban - zdesperowana czarownica naciągaczka
Bardzo ciekawa, a przy tym zabawna łatka OP'a :lol: