Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Ćwiczenie- mój wygląd - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Testy zagadki ankiety ćwiczenia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: Ćwiczenie- mój wygląd (/showthread.php?tid=11416)

Strony: 1 2


Ćwiczenie- mój wygląd - X-Lena - 05.09.2015

Jeśli chcecie wziąć udział w ćwiczeniu (swoją drogą myślę, że to super pomysł) to zapraszam

pytanie: opisz mój wygląd i cechy charakteru

nie ma znaczenia, jakiej metody będziecie używać, zupełna dowolność- karty, wahadełka, numerologia- zupełna dowolność

Jeśli tylko macie ochotę, zapraszam :0vishenka:


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - kkk - 05.09.2015

a intuicja?:O


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - Maltarosa - 05.09.2015

Brązowe włosy niebieskie oczy miła opanowana. Włosy ciut dłuższe niż do ramion. Okolo 165 cm wzrostu


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - X-Lena - 05.09.2015

kkk napisał(a):a intuicja?:O
a bardzo proszę :0vishenka:

Maltarosa napisał(a):Brązowe włosy niebieskie oczy miła opanowana. Włosy ciut dłuższe niż do ramion. Okolo 165 cm wzrostu
Na razie nic nie mówię :03777:

Poczekam do jutra :03777: jutro dam wam odpowiedź
może komuś będzie się jeszcze chciało coś naskrobać


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - Avena - 06.09.2015

Ciemna blondynka o szarych lub zielonych oczach, wzrost do 170 cm, wlosy raczej krotsze niz dluzsze. Mloda (conajmniej duchem) - tuz przed 30? Niedoceniajaca siebie, z jakims rodzajem poczucia osamotnienia, lubiaca flirtowac, z klasa. :ilm:

... chowajaca Asa w rekawie...


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - X-Lena - 06.09.2015

kto jeszcze, kto jeszcze??? :03777:

kkk napisał(a):a intuicja?:O
eee gdzie ta twoja intuicja? :basebal:


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - X-Lena - 06.09.2015

To lecim z rozwiązaniem

Maltarosa napisał(a):Brązowe włosy niebieskie oczy miła opanowana. Włosy ciut dłuższe niż do ramion. Okolo 165 cm wzrostu
włosy mam blond, oczy zielone, opanowana hmmm to za bardzo nie jestem, miła- zdarza się ale bez przesady
wzrost- 172
aa i mam króciusienkie włosy ale fakt zapuszczam a w planach mam właśnie taką długość jak napisałaś- czyli ciut dłuższe nić do ramion

dziękuje za udział w ćwiczeniu :0vishenka:

demirja napisał(a):Ciemna blondynka o szarych lub zielonych oczach, wzrost do 170 cm, wlosy raczej krotsze niz dluzsze. Mloda (conajmniej duchem) - tuz przed 30? Niedoceniajaca siebie, z jakims rodzajem poczucia osamotnienia, lubiaca flirtowac, z klasa. :ilm:

... chowajaca Asa w rekawie...
blondynka, zgadza się, nie taka ciemna- dość jasne włosy mam ale nie znów białe Tongue
oczy zielone- zgadza się
wzrost0 172, dużo się nie pomyliłaś
tak, jestem przed 30stką, chociaż duchem czuję się czasem na 100 Tongue
niedoceniająca siebie- zgadza się
z jakimś rodzajem poczucia osamotnienia- zgadza się, niby sama nie jestem ale ja zawsze czułam się takim samotnikiem, i inna niż wszyscy
lubiąca flirtować- to nie koniecznie, chyba, że chodzi ogólnie- to komplementami sypie jak z rękawa ale do kobiet. W przypadku facetów raczej jestem konkretna i rozmawiam o tym o czym mam rozmawiać, bez zbędnej klepaniny Wink
chowająca asa w rękawie- haha ojjj tak to się zdarza często :mrgreen:
świetnie ci poszło :0vishenka: :hipnoza:


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - Avena - 06.09.2015

Nie spodziewalam sie tak sporej trafnosci :zdziwko:

No to chyba czas aby powoli zaczac wierzyc w to co mi podpowiada intuicja i karty Smile

flirtowac z życiem powinnam byla napisac, bo chodzilo mi ogolnie, moze nawet czasem targowac sie, a przekomarzac tez nie jest zlym slowem do tego flirtu... z ta powaga to sie zastanawialam nad jedna rzecza, tylko nie wiedzialam jak to ugryźć, ale powaga - faktycznie mi pasi Smile :n16:


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - X-Lena - 06.09.2015

To prostuje, jeśli mia takie podejście do flirtowania- zgadza się wszystko :0vishenka:


Re: Ćwiczenie- mój wygląd - Maltarosa - 06.09.2015

Hehe to nie bardzo trafiłam.