Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wywiady i rozmowy (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=148)
+--- Wątek: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa (/showthread.php?tid=10500)

Strony: 1 2


Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Elżbieta - 01.04.2015

Z ogromną satysfakcją chciałabym przedstawić ga.ndalfa ga.ndalf - medium - energologa, naszego nowego eksperta i zadać kilka pytań.

Jak się zaczęła Pana przygoda z ezoteryką.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - ga.ndalf - 01.04.2015

W bardzo wczesnym dzieciństwie miałem doświadczenia utraty przytomności, a w wieku młodzieńczym doświadczyłem widzeń i wizji rzeczy, o których nie wiedziałem, czy są elementem tego świata, czy nie. Na skutek śmierci bliskiej osoby - ta osoba skontaktowała się ze mną jako astral - otworzyły mi się kanały percepcyjne i praktycznie zacząłem dostrzegać rzeczywistość z innych światów, jak również rzeczywistość energetyczną. Było to piękne doświadczenie, ale jednocześnie przerażające.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Elżbieta - 01.04.2015

Jakie doświadczenia paranormalne lub niezwykłe były Pana udziałem.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - ga.ndalf - 01.04.2015

To były wydarzenia dość osobiste. Znałem dziewczynę, która zupełnie nie miała szansy zrealizować się w życiu, gdyż jej rodzina zupełnie nie przekazała jej miłości. Często jako duch przychodziła do mnie. Nie miała odwagi z przyczyn od siebie niezależnych prowadzić życia tak jak chciała. Doświadczyłem również pomocy ducha świętego, gdy było naprawdę źle. To niesamowite, co potrafią anioły, jeśli człowiek chce ich pomocy. Widziałem te byty i poziom ich możliwości ingerencji w życie jednostek lub narodów jest nieprawdopodobny. Mogą zmienić świadomość kogoś złego tak, by owa odstąpiła od złego zamiaru. Często się to nie zdarza.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Elżbieta - 01.04.2015

Na czym polega Pana praca z duchowością drugiego człowieka.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - ga.ndalf - 01.04.2015

Po prostu wiem, że Bóg jest obecny, zdziwili by się ci, którzy często mienią się Jego przedstawicielami na Ziemi, czego właściwie od człowieka ów Bóg oczekuje. Dla tamtej strony nie ma większego znaczenia kim jesteś, ale jaki jesteś.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Elżbieta - 01.04.2015

Jaki jesteś - z tą teorią niektórzy się nie zgadzają. Dla nich nie ma znaczenia jacy są.Temat na inną rozmowę.

Pana zdaniem, w jakim kierunku pójdzie duchowość Europejczyków i czy to, co znamy pod nazwą Ruch New Age ma szansę się utrzymać jako poważna część kultury.Znam ludzi kpiących z idei - Ruchu New Age.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - ga.ndalf - 01.04.2015

Odnośnie pracy z ludźmi: Przypuśćmy, że przychodzi do mnie ktoś z jakimś problemem - wpatruję się w niego i widzę kolory energii, ale to nie wszystko. Dobrze jest jak korelują ze sobą kolory - kolor wiodący i ruchy ciała. Określam, czy problemy tej osoby są spowodowane tym, że dana osoba o czymś nie wie. Na przykład, że ktoś w rodzinie szeroko się uśmiechając życzy jej źle, lub, co gorsza taka osoba nie zna siebie, bo na przykład nie chce poznać. Nie wie kim jest, po co tu jest i co ma robić. Staram się to określić i poprawić poprzez kontakt z tą osobą, by poznała autentyczną siebie. Często bywa tak, że taka osoba wie nieświadomie, że tkwi w toksycznym związku, albo pragnie czegoś - bardzo częste - co istnieje tylko w jej głowie jako idee fixe, wyobrażenie, marzenie, coś, co jest idealizacją. Taki człowiek nieskorelowany ze sobą ma zupełnie odmienną mimikę od tej "autentycznej", energetycznie jest spięty. Zdarzają się spotkania wspaniałe: z ludźmi świetlistymi, które czują coś, ale nie do końca. Zdarzają się również spotkania z ludźmi z "tamtej złej strony" Dla ezoteryka spotkanie "złego człowieka" to jak walnięcie o betonową ścianę. Zupełnie odmienne poczucie, gdyby się spotykało człowieka. Poza tym nieraz ludzie proszą o pomoc w określeniu szansy powodzenia relacji - to wszystko widać energetycznie.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - Elżbieta - 01.04.2015

Już na koniec, żeby nie zamęczyć Pana.. wiem, że w kręgu Pana zainteresowań znajduje się również Numerologia.
Czy będę mocno wścibska pytając o Pana Drogę Życia I ogólnie - na ile można zaufać Numerologii.


Re: Pytania do - ga.ndalfa, medium - energologa - ga.ndalf - 01.04.2015

Odnośnie pytanie: "
Cytat:Pana zdaniem, w jakim kierunku pójdzie duchowość Europejczyków i czy to, co znamy pod nazwą Ruch New Age ma szansę się utrzymać jako poważna część kultury.Znam ludzi kpiących z idei - Ruchu New Age."


To ciekawe pytanie, bo z jednej strony New Age zwraca uwagę na indywidualną duchowość, a drugiej mamy nieprawdopodobną niechęć Kościoła do innych, odmiennych dróg duchowości. Co wydaje się reakcją na nową duchowość obecną w świecie od lat 70 tych mamy wysyp patriarchalnego fundamentalizmu, nie tylko islamskiego. Tam nie ma duchowości, tam jest posłuszeństwo. Chrześcijaństwo w ramach Kościoła Katolickiego również ma taką armię "konserwatystów". To, co dzieje się w Polsce jest właściwie walką o uznanie duchowości innej od tej proponowanej przez Kościół, a przecież się różnimy i ktoś może czuć się dobrze jako heretyk. Mam nadzieję, że sytuacja społeczno polityczna będzie przychylna dla innych sposobów rozumienia Boga niż przez instytucje, której osiągnięcia polityczne i społeczne mogły by przerazić. Widzę jednak tendencję w kierunku konserwatyzmu i odrzucania nie tylko New Age - prawda jest masa kłamstwa w New Age - ale również tak zwanego kościoła otwartego, czy odrzucania rozmowy o Biblii.
Oni nie chcą rozmawiać. To bardzo przykre, bo wydaje się, że społeczeństwo w Polsce ma dość konserwatywnego Kościoła, który właściwie tylko nakazuje i straszy.
\