Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Testy zagadki ankiety ćwiczenia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? (/showthread.php?tid=10015)

Strony: 1 2 3 4


Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - Elżbieta - 11.01.2015

Pośród osób interesujących się numerologią pokutuje pogląd, jakoby osoby z 7 z drogi życia czy w 1 pzw, oraz osoby z 11 w swoim portrecie numerologicznym skazane były na rozwód.
Zatem proszę o wyrażenie opinii w poście i zagłosowanie, nawet tych, którzy tylko znają podobne związki.



Odznacz odpowiednie opcje ( od 1 do 4 ) potem kliknij i wyślij.Wtedy zobaczysz wyniki ankiety.


Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 - Elżbieta - 11.01.2015

Mój ojciec był po rozwodzie - 11 z Drogi Życia, poza tym miał 7 z dnia urodzenia.

Natomiast ja mam 11 z dnia i mc urodzenia a 7. Rozwodu póki co nie wzięłam, ale wszystko jeszcze przed mną.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 - Elżbieta - 11.01.2015

Kochani, ale nie na odczepne, uzasadnijcie w poście skąd i dlaczego.
Ludzie z 11 często pochodzą z rozbitych rodzin, względnie w swoim życiu mieli bądź będą mieć dwa domy.
Natomiast liczba 7 to nic innego jak karmiczna 16, czyli karma miłości, związków.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - sangwiniczka - 12.01.2015

Witam!
Jestem 11 z dż, mój były mąż 7 z dż, jesteśmy 6 lat po rozwodzie... Jesteśmy ewidentnym przykładem na to że 7 lub 11 rozwód mają wpisany w swoją numerologię! Nie jestem z rozbitej rodziny, z całkiem normalnej gdzie wcześniej nie było rozwodów... Owszem mam drugi dom siłą rzeczy ale jestem w końcu zadowolona. Mój obecny partner to urodzeniowa 3. I jest w dobrze:) Pozdrawiam.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - sandy - 17.01.2015

Moja babcia - 11 z drogi życia jest właśnie po rozwodzie


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - Sister - 17.01.2015

Z kolei moja pośrednia dawna znajoma jest 7 i rozwiodła się z jej ińicjatywy.
Za mąż wyszła ptzed 30-tką.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - szamka - 18.01.2015

Mam 11 pochodzę z rozbitej rodziny, ojciec ma 11 w 1pz, mama 11 ww.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - MATIBOR - 18.01.2015

Witam
mój teść jest z drogi życia 11 i tworzy wspaniałe małżeństwo ,myślę ze to czy ktoś się rozwiedzie czy nie o tym świadczą inne liczby w portrecie nie tylko sama 11


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - M.Psyche - 21.01.2015

Być może inne też.Moi rodzice się rozwiedli. Małżeństwo zawarli przed 30 tką. Oboje 11 z drogi życia. Mama ma 7 z 1pzw.


Re: Proszę o udział w ankiecie - Liczby rozwodowe 7 i 11 ? - vanilla - 31.01.2015

Ja 7 z dż po rozwodzie przed 30ką,kolezanka 11 z dż po rozwodzie przed 30ką,moja mama 11 z dż w związku małżeńskim od ponad 40 lat