Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Sny malami - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Interpretacje snów (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Wątek: Sny malami (/showthread.php?tid=10000)



Sny malami - malami - 09.01.2015

Tornado


Witam Smile ten sen mi się przyśnił jakieś parę dni temu - ale nadal nie mogę o nim zapomnieć - byłam w jakimś schronisku w górach i z okien tegoż schroniska zobaczyłam bardzo szybko zbliżające się tornado - w tym schronisku było trochę ludzi, częściowo moi znajomi a częściowo obce osoby - bardzo się przestraszyłam i kazałam wszystkim położyć się na ziemi (to torano było już tak blisko że myślałam że juz po nas) - jak już wszyscy byli na podłodze, spojrzałam przez okno i okazało się że to tornado jest juz bardzo daleko. Jak się obudziłam to czułam jeszcze ten strach ze w nas uderzy.
Jeszcze opiszę może jeden Smile - ten sen przyśnił mi się jeszcze jak byłam w liceum (a to dobre paręnaście lat temu) pamiętam go ponieważ uczucie jakie mi towarzyszyło po obudzeniu było nie do opisania (bardzo pozytywne) wręcz błogostan Smile cudownie jak w niebie - a sniło mi się że spotkałam mężczyznę w którym się zakochałam bardzo i on mnie pokochał miłością wręcz niemożliwą do opisania Smile - a w pamięci utkwił mi taki motyw że widzę "nas" trzymających się za ręce (widzę to wszystko od tyłu) jak biegniemy przed siebie w nieznane ( ciepły letni dzień) po łące/jakimś stepie (jak mam długie , bardzo długie rozwiane włosy - dodam ze nigdy takich nie mialam) i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, tacy zjednoczeni Smile nawet teraz nie znajduje słow na opisane tego stanu (ducha) jaki miałam/czułam Smile - a to wszystko było w kolorze ciemnego pomarańczu wpadającego w czerwień Smile - miałam ten sen już bardzo dawno, i zawsze myślałam że znajdę swoją drugą połówkę jak będe miałą takie bardzo długie włosy Smile))) teraz mam męża, jestem (no powiedzmy szczęśliwaSmile)) ale nigdy takich włosów nie miałam - może jeszcze wszystko przede mnąSmile))

zastanawiam się jak te sny można zinterpretować?Smile :0vishenka:


Re: Tornado - Elżbieta - 09.01.2015

Schronisko, tornado, okno, lęk, są zwiastunem niezbyt przyjemnych wiadomości jakie wyjadą na jaw, informacji na które czekasz i być może obawiasz się ich. Zupełnie niepotrzebnie. Sen może świadczyć o Twoim wyobcowaniu z którego pragniesz się wyrwać, ewentualnie ktoś będzie chciał interweniować.
Równie dobrze mogą dotrzeć do Ciebie niezbyt przyjemne informacje, zupełnie nie związane z Tobą.

Odnośnie snu z okresu licealnego - sen o włosach wskazywał na Twój bardzo dobry stan psychiczny czy fizyczny. Na Twoje dobre zdrowie. Być może wtedy czegoś się obawiałaś ... niepotrzebnie.. Mógł być snem proroczym.


Re: Tornado - malami - 09.01.2015

dziękuje za interpretację - jest parę spraw które nie powinny ujrzeć światła dziennego ( nie chciałabym) obawiam się że wyjdą na jaw, a dodatkowo dzisiaj się dowiedziałam o śmierci osoby z mojej rodziny - dalszej (zupełnie niespodziewane odejście)... - może coś w tych snach jest Smile, a co do drugiego snu - to w tamtym okresie byłam bardzo niespokojna wewnętrznie (wiele rzeczy mi się nie podobało i wiele mnie drażniło) - a po tym śnie miałam nadzieje że wszystko dobrze się ułożySmile


serce - malami - 11.01.2015

Witam, kolejny mój sen Smile bardzo mnie zaciekawił, dlatego postanowiłam o nim napisać.
Z pewnym panem rozstałam się rok temu (to była jego inicjatywa) i od tamtego czasu próbowałam dość do siebie i zapomnieć..... a w tym śnie (pierwszy raz mi się snił) on przyszedł do mnie z wizytą ( było też wiele innych osób z malutkimi dziećmi) przez cały czas udawałam że go nie widzę, w końcu zaczął się zbierać do wyjścia i wyciągnął do mnie rękę na pożegnanie, siedziałam do niego tyłem i trzymałam na rękach malutką dziewczynkę, musiałam się nieźle wychylić żeby podać mu rękę, i miałam wrażenie że nie chciał jej wypuścić - kątem oka zauważyłam że na głowie miał kaszkiet (normalnie chyba by nic podobnego nie założyłSmile)) - a wracając do dzieci, to był jeden niemowlak który śmiał się non stop i ta dziewczynką co trzymałam ją na rękach miała na skroni znamię w kształcie serca ( pamiętam dobrze bo parę razy się mu przyglądałam) - nie było ani rozmyte ani niewyraźne - tylko takie idealne, jakby dopiero co narysowane. W sumie bardzo miły sen, rzadko takie miewam...:


- serce - Elżbieta - 11.01.2015

WitamSmile
Czy pozwolisz mi podpiąć Twoje sny pod jeden temat i zatytułować coś w stylu - Sny malami czy moje sny - malami ? Może masz inny pomysł - podpowiedz mi proszę.

Myślę, że nawiązują do problemu jaki od jakiegoś czasu dręczy Cię.
Sen Serce, moim skromnym zdaniem, zwiastuje pomoc jaką otrzymasz. Nie chodzi o pomoc materialną ale duchową. Myślę, że dręczą Cię jakieś dylematy i nie możesz, nie wiesz jak się z nimi uporać. Sen może zwiastować przyjemną jak sądzę, sytuację w której ktoś wyzna Tobie miłość uświadomisz sobie, że ktoś Cię kocha.
W sumie trudny sen do interpretacji. Musiałabym dokładniej znać Twoją sytuację odnośnie spraw sercowych czy po prostu Twoje rozmyślania, zmagania się z sytuacją jaka zapewne obecnie leży Tobie na sercu.
Przeczytaj proszę mit o Atenie, ten w którym wyskakuje z głowy Zeusa - myślę, że powinien rozjaśnić Tobie przesłanie snu.
W tej chwili nie potrafię ubrać w odpowiednie słowa wnioski jakie nasuwają mi się w związku z tym snem.
Powtórzę się więc - sen zwiastuje pomoc jaką powinnaś otrzymać. Pocieszające wsparcie duchowe.


Re: Sny malami - malami - 11.01.2015

Super - dziękuję za podpięcie moich snów pod jeden temat - dziękuję też za wyjaśnienie tego snu - tak w skrócie to zmagam się z moją sytuacją uczuciową..niestety zostałam przez tego pana ze snu odrzucona Sad a ja nadal nie potrafię o nim zapomnieć - tak w skrócie można by to opisać - napisałam że nigdy wczesniej mi sie nie śnił - ale sobie przypomnialam że był jeden sen w którym uciekał przede mną Smile - a teraz wyciąga rękę Smile)) no zobaczymy co zycie pokaże. Jeszcze raz dziękuję za interpretację i założenie nowego tematu Smile :0vishenka: :0vishenka: :0vishenka: :0vishenka: :0vishenka: